Firmamız,  MAKROSEL TIBBİ ÜRÜNLER 2006 yılında İstanbul’da kurulmuştur.  İthalatını yaptığımız ürünleri Türkiye’de Veteriner Biyomedikal ve Tıp  sektöründe  ürün ve hizmet kalitesini yüksek ve seçkin referanslarla nitelikli üretici firmalarla özel anlaşmalar yapmaktadır. Müşterilerimizin taleplerini en hızlı şekilde ve  en uygun zaman diliminde yerine getirmektedir.

                                Üretici firmalarımızın üretmiş oldukları ürünleri başta KALİTE ve en uygun  FİYAT politikaları ile son  kullanıcı ve bayilerimize sunmaktadır. Başta satışını yapmış olduğumuz elisa kitleri, Bilimsel Araştırma kitleri(scientific research kits) Alerji, Otoimmünite, Biyojenik Aminler, Kemik Metabolizma, Diyabet, Down Sendromu, Gıda Anallitiği,  Gıda Güvenlik, Gıda İntoleransı, Büyüme Faktörü, Hematoloji, İmmünoloji, Enfeksiyon Hastalıkları, Nefroloji, Üroliji, Kadın Doğum, Rapid Testler, Üreme, uzmanlık Testleri, Tiroid Antikorları, Tumor markerı, Veteriner Teşhis,  Eliza kitleri,  Tükürükte Teşhis, Kanda teşhis, Plazmda Teşhis, Serumda Teşhis, İdrarda Teşhis, Boss sıvısında Teşhis, Dışkıda Teşhis, Göz sıvısından Teşhis, Rahim Sıvısından Teşhis ve tüm sıvılarında Teşhis markerlerı bulunmaktadır. Ayrıca cihaz olarak,  Kan sayım cihazları, Biyokimya cihazları, Elisa okuyucular, Elisa Yıkayıcılar, PCR Real time, Röntgen cihazları, Cr sistemleri, Dr sistemleri gelmektedir.

                                Müşterilerlerin yapmak istedikleri projeleri en hızlı şekilde  sonuçlandırmaktayız. Tarafımıza yapılan olumlu tepkileri ve geri bildirimleri profesyonel kadromusu ile sizlerle paylaşmaktan ONUR ve MUTLULUK duymaktayız…

KİMLERLE ÇALIŞIYORUZ? 

                                 Çalışma alanlarımızın  başında, Bilimsel Araştırma ve Deneysel Laboratuvarlar, Üniversiteler, Veteriner Fakülteleri, Bap projeleri, Bapsis ve Bapko,  Proje hazırlık aşamasındaki Tıp Asistanları, Doktorlar, Tıp Fakülteleri, Hastaneler ve  Özel Laboratuvarlar.

N E D E N   B İ Z?

  • Çünkü, yüksek kalite anlayışı yüksek, tecrübeli, seçkin referanslarımız olan nitelikli üretici firmalarla çalışmak.
  • Çünkü, özel anlaşmalarımızın gereği piyasaya göre daha hızlı ve uygun fiyat teklifleri vermek.
  • Çünkü, üretici ve son kullanıcı arasındaki hizmet geçişi yaparak şeffaflığı sağlmak.
  • Çünkü, yönetmelik ve prosedürlere uygun olarak 7/24 satış ve teknik destek sürecini yakından takip etmek.
  • Çünkü, son kullanıcı ve bayilerimize düşük maliyet ve yüksek kalite sağlamak.
  • Çünkü,  TEKNİK DESTEK  hizmetlerimizin karşılığında müşterilerimizden herhangi bir  ÜCRET talep etmemek. (Garanti ve son kullanma kapsamı hariç)
  • Çünkü, bütün ürünlerimiz  GARANTİLİDİR…!!
  • Çünkü, beyan ettiğimiz her   TAAHHÜTDÜN..!!  arkasında olmak. 

SAYGILARIMIZLA…