Firmamız,çok çeşitli sitokinler olmak üzere çeşitli antijenleri, proteinleri ve peptidleri tespit eden Enzim Bağlantılı İmmünosorbent Tahlili (ELISA) kitleri (ve özel elisa kiti ürünleri) Ayrıca, İnsan ve Hayvan Hematoloji Kan Sayım cihazları, Biyokimya ve Elisa Okuyucular, Yıkayıcıları IFA, RİA kitlerini tedarik etmektedir. MAKROSEL ailesi olarak, dünya üzerinde yaşam alanları daralan hatta soyu tükenmeye yüz tutmuş bazı dostlarımıza olan sevgimizi göstermenin ve onlara hak ettikleri en iyi desteği verdiğimize inanıyoruz.

ELİSA KİTLERİ

İNSAN ELİSA KİTLERİ

İnsan elisa kitleri, Fare , Sıçan , Sığır , Tavşan , Tavuk , Domuz , Maymun , Keçi , Koyun , Köpek , Gine Domuzu ile reaktif olan binlerce ELISA kitini ayrıca, At , Balık , Kedi , Hamster , Eşek , Ördek , Güvercin , Deve , Kaz , Bitki vb. mümkün

ELISA kitleri, serum, plazma ve doku homojenatları, ayrıca hücre kültürü lizatları ve süpernatanları içeren çok çeşitli numune tipleriyle kullanılabilir.Aşağıda çeşitli tür reaktivitesi sunuyoruz.Böylece bütün elisa kitlerinde kaliteye ve hasiyete dikkat etmekteyiz. Çünkü,bilimsel araştırma kitleri, üretimden son kullanıcıya kadar olan bütün yükümlülük bize aittir. Bununla birlikte şehir içi lojistik destek sunmaktayız. Bu nedenle taşıdığımız numuneler çok önemlidir.

Bununla birlikte, çeşitli biyokimyasal yolları ve kanser, insulin sinyal yolu ve oksidatif stres gibi hastalık durumlarını araştırmak için kullanılabilecek ELISA kitlerini içermektedir. Böylece bütün kitlerin tedariğini yapmaktayız.

elisa kitleri

Sosyal Medya 】【 Bize Katılın 】【 Abone ol 】【 Yorum Yapınız】